domů čištění koberců ceník služeb často kladené dotazy objednávka kontakt
 
  banner
English version
 
 
Menu
sprator

Kontakt NON-STOP:

+420 774 359 907

Proč právě my?

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Čistá kuchyně by měla být základ pro př&iac...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné...

Mytí fasád

Plísně, řasy, smog a jiné nečistoty jsou potencion&...

Čištění matrací

Strojní extrakční metoda, jíž je v současnosti často využíváno při čištění koberců nebo čalounění, se také pro čištění matrací velice hodí. Protože v posteli člověk tráví často skoro třetinu celého svého života, je potřeba čištění matrací nepodceňovat a provádět ho alespoň dvakrát ročně, aby matrace nebyla plná roztočů a jiných alergenů. Extrakční metodou čištění matrací dovedeme vyčistit většinu syntetických i přírodních materiálů. Extrakční čištění matrací Vám zajistí zdravý spánek.

Jaká znečištění jsou pro extrakční metodu vhodná?

Jak se na jiném místě těchto stránek také zmiňujeme, je obecně v každém případě přínosné, pokud je každé znečištění odborně vyčištěno co nejdříve po svém vzniku. Dá se dokonce říci, že pokud jde o čištění matrací, toto pravidlo platí dvojnásobně, protože v případě čištění matrací se skutečně stává, že dlouho zanedbané skvrny se beze zbytku vyčistit nezdaří. Důkladné strojní čištění matrace dodá Vaší posteli svěží vůni a zbaví ji všech viditelných skvrn od tělních produktů nebo potravin, ale také, a to je neméně důležité, všech roztočů a alergenů, skrývajících se uvnitř matrace.

Jak dlouho trvá důkladné schnutí?

Jako ve všech podobných případech, kde se jedná o vysychání vody, závisí i doba schnutí matrace po extrakčním čištění na větrání místnosti a na teplotě okolního vzduchu. Vzhledem k tomu, že při použití extrakční metody čištění koberců nebo čištění matrací je většina použité vody ihned po čištění odsávána zpět do stroje, je výsledná vlhkost poměrně malá. Doba schnutí matrace se průměrně pohybuje kolem dvou až čtyř hodin.

čištění matrací

čištění matrací

čištění matrací

čištění matrací

čištění matrací

čištění matrací

čištění matrací

čištění matrací

čištění matrací

čištění matracíObjednávkový formulář
Všechna pole jsou povinná.


Čištění koberců v domácnostech a firmách. Čištění koberců provádíme stroji značky SANTOEMA, extraktory řady SABRINA MAXI a NILFISK.

Po odeslání vaší objednávky Vás budeme do 2 hodin kontaktovat a upřesníme datum i čas pro poskytnutí služby. Naše firma se snaží maximálně vyjít vstříc časovému harmonogramu a termínům všech našich klientů. 
   
ČištěníKoberce.eu 2018 | Mapa stránek | Všichni partneři | Spolupráce | Technologie pro inteligentní dům. Poradíme vám s vaším projektem. Perfektní úklid Ksena s.r.o. Úklidová firma Praha | Pravidelný i nepravidelný úklid domácností a kanceláří | Zajistíme pro Vás úklid bytů , domů, kanceláří i průmyslových objektů! | Nabízíme čištění koberců moderní technikou za skvělé ceny | Nabízíme čištění koberců pomocí moderních technologií | Provádíme kvalitní čištění koberců v Brně a okolí | Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách přímo u zákazníků. |