domů čištění koberců ceník služeb často kladené dotazy objednávka kontakt
 
  banner
English version
 
 
Menu
sprator

Kontakt NON-STOP:

+420 774 359 907

Proč právě my?

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Čistá kuchyně by měla být základ pro př&iac...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné...

Mytí fasád

Plísně, řasy, smog a jiné nečistoty jsou potencion&...

Čištění židlí

Čištění židlí

V současnosti mezi odborníky oblíbená a strojně aplikovaná extrakční metoda čištění je vhodná vedle čištění koberců a čalouněného nábytku také k čištění židlí, neboť se hodí na většinu potahových materiálů snad kromě kůže, na kterou vhodná není. Náš pracovník, který provádí čištění koberců a čištění židlí nejprve zváží, jak moc je ten který konkrétní potahový materiál vhodný pro vyčištění extrakční metodou, a až následně se pustí do práce, aby minimalizoval riziko případného poškození čištěného potahu. Čištění židlí extrakční metodou je zárukou dobrého výsledku.

Jaká znečištění se pro extrakční metodu hodí?

Popisovaná extrakční metoda čištění židlí je vhodná především pokud byly sedáky nebo potahy židlí ušpiněny organickými materiály, což jsou zpravidla potraviny a nápoje. Kupříkladu skvrny od kávy nebo zmrzliny jsme extrakční metodou čištění židlí schopni vyčistit zcela beze zbytku. Všeobecně platí dvě hlavní zásady, které jsou klíčem k úspěchu v boji se skvrnami: Je důležité provést profesionální strojní čištění co nejdříve po vzniku skvrny a zároveň že je na škodu, pokouší-li se majitel nejdříve skvrnu vyčistit svépomocí, tedy bez profesionálního strojního vybavení.

Jak dlouho židle vysychá?

Tak jako u čištění koberce je i při čištění židlí doba, po kterou potah schne, závislá hlavně na větrání místnosti a na teplotě okolního vzduchu. Moderní extrakční metoda čištění židlí je specifická tím, že většina vody je ihned po čištění z materiálu odsávána, takže i vlhkost bezprostředně po čištění je ve srovnání s jinými metodami výrazně nízká. Obvykle se doba dokonalého proschnutí sedáku po čištění židlí pohybuje mezi dvěma a čtyřmi hodinami.

čištění židlí

čištění židlí

čištění židlí

čištění židlí

čištění židlí

čištění židlí

čištění židlí

čištění židlíObjednávkový formulář
Všechna pole jsou povinná.


Čištění koberců v domácnostech a firmách. Čištění koberců provádíme stroji značky SANTOEMA, extraktory řady SABRINA MAXI a NILFISK.

Po odeslání vaší objednávky Vás budeme do 2 hodin kontaktovat a upřesníme datum i čas pro poskytnutí služby. Naše firma se snaží maximálně vyjít vstříc časovému harmonogramu a termínům všech našich klientů. 
   
ČištěníKoberce.eu 2018 | Mapa stránek | Všichni partneři | Spolupráce | Technologie pro inteligentní dům. Poradíme vám s vaším projektem. Perfektní úklid Ksena s.r.o. Úklidová firma Praha | Pravidelný i nepravidelný úklid domácností a kanceláří | Zajistíme pro Vás úklid bytů , domů, kanceláří i průmyslových objektů! | Nabízíme čištění koberců moderní technikou za skvělé ceny | Nabízíme čištění koberců pomocí moderních technologií | Provádíme kvalitní čištění koberců v Brně a okolí | Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách přímo u zákazníků. |