domů čištění koberců ceník služeb často kladené dotazy objednávka kontakt
 
  banner
English version
 
 
Menu
sprator

Kontakt NON-STOP:

+420 774 359 907

Proč právě my?

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Čistá kuchyně by měla být základ pro př&iac...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné...

Mytí fasád

Plísně, řasy, smog a jiné nečistoty jsou potencion&...

Inteligentní domy – principy a výhody

Ze dne 9.4.2014, v kategorii Články

Inteligentní dům je nejnovějším hitem v oblasti designu a řešení domácnosti. Systémy, které pojem zahrnuje, jsou velice rozmanité a možnosti optimalizace jsou v rukou zkušených odborníků skutečně široké.

Principem, na kterém tyto technologie stojí, je spojení ovládacích prvků vybraných aspektů domácnosti do jednotného systému s možností delegace jejich kontroly do externích systémů jako jsou mobilní telefony či tablety, případně notebook přes internet. V podstatě se jedná o centrální systém, který všechny tyto prvky sdružuje pod jedno rozhraní, podobně jako například systém Windows v PC zastřešuje ovládání textových editorů, zvuku a obrazu. Důležité je samozřejmě to, aby elektroinstalace v bytě podporovala tyto možnosti, stejně jako domácí spotřebiče. Proto je nejvýhodnější instalovat technologie inteligentního domu již při stavbě či případně během rekonstrukce většího rozsahu. Většina předních výrobců domácích spotřebičů, za všechny jmenujme značky Samsung a Miele, u většiny nejnovějších produktů již cíleně podporuje jejich řízení nadřazeným systémem. V případě, že se rozhodnete technologie využít, získáte možnosti dosud vídané jen ve sci-fi filmech! Inteligentní dům Vám umožní ovládat vše, můžete tedy dálkově nastavit topení, ovládat žaluzie či venkovní a vnitřní osvětlení, dálkově zapnout pračku, několika doteky pustit v různých pokojích různou hudbu, mít všechny multimédia uložena na jednom místě a přistupovat k nim odkudkoliv, ovládat bezpečnostní systémy a další aspekty.

Technologie Vám všemi svými přednostmi šetří čas a námahu, umožňuje rychlou a snadnou kontrolu nad vším, co se doma děje a rychle a snadno zjistit vše, co potřebujete.Výhody těchto technologií především spočívají ve značných úsporách a také bezpečnosti, díky snadné a rychlé kontrole můžete bez problému doma dálkově vypnout topení či spotřebiče a šetřit tak peníze. 

Inteligentní dům je technologie budoucnosti, dostupná již dnes. Zjistěte si výhody a možnosti této technologie a dopřejte si snadnou a úplnou kontrolu nad celým domem několika jednoduchými doteky kdykoliv a odkudkoliv.

 
   
ČištěníKoberce.eu 2018 | Mapa stránek | Všichni partneři | Spolupráce | Technologie pro inteligentní dům. Poradíme vám s vaším projektem. Perfektní úklid Ksena s.r.o. Úklidová firma Praha | Pravidelný i nepravidelný úklid domácností a kanceláří | Zajistíme pro Vás úklid bytů , domů, kanceláří i průmyslových objektů! | Nabízíme čištění koberců moderní technikou za skvělé ceny | Nabízíme čištění koberců pomocí moderních technologií | Provádíme kvalitní čištění koberců v Brně a okolí | Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách přímo u zákazníků. |