domů čištění koberců ceník služeb často kladené dotazy objednávka kontakt
 
  banner
English version
 
 
Menu
sprator

Kontakt NON-STOP:

+420 774 359 907

Proč právě my?

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Čistá kuchyně by měla být základ pro př&iac...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné...

Mytí fasád

Plísně, řasy, smog a jiné nečistoty jsou potencion&...

Když vám zvířecí miláčkové likvidují byt

Ze dne 7.2.2012, v kategorii Články

Také vás vždycky dostane do kolen, když si na vás ta němá tvář položí hlavu, podívá se a vyžaduje pohlazení? Aby také ne, kdo by se necítil rád potřebný a zároveň milovaný. Ne nadarmo se o zvířatech říká, že jsou pro člověka mnohdy lepšími přáteli než ostatní lidé. Ale i ti nejlepší přátelé občas udělají něco, co nám není zrovna po chuti a čím nám způsobují nepříjemnosti. Jak takové situace elegantně řešit?

Váš pes nebo kočka vás milují natolik, že bez vás nedokáží být. To se jednoduše občas stává. Takže jak se za vámi zavřou dveře, začne štěkat, vít a kňučet, brousit si drápky o pohovku, vytrhávat nitky z koberce nebo cokoliv dalšího. Sousedé vás za to asi v lásce moc mít nebudou, na druhou stranu, pokud mají doma stejného mazla, dokáží se vžít do vaší situace a nebudou po vás vrhat nevraživé pohledy.

Mimo hluku dokáží napáchat i horší spoušť. Opuštěný pes třeba kouše všechno co mu přijde do tlamy, a co mu nepřijde, to si najde, kočka skáče všude, kam jen usoudí, že by se mohla usadit a shazuje a rozbíjí dekorace.

Při těch nejhorších scénářích se dokonce věší na záclony a nechávají výkaly, kde jen se jim zlíbí. Ničí tak váš oblíbený koberec, starodávnou sedačku nebo vylamují konzole ze zdi.

Pokud to dobře znáte, rozhodě tak znáte ty problémy s čištěním koberců a čalouněného nábytku. Abyste dokázali odstranit všechny ty nečistoty a kočičí chlupy, chce to pořádnou trpělivost a notnou dávku volného času.

Že žádný čas nemáte? Nebo nevíte jak na čištění koberců, aby byly zase jako nové? Pak se obraťte na profesionály. Vyčistíme váš čalouněný nábytek a koberce rychle a pečlivě. Používáme extrakční metodu, při které nehrozí žádná rizika poškození. Díky zpětnému odsávání čisticí tekutiny jsou tak vaše koberce i čalouněný nábytek rychle zase suché.

Tak už neváhejte a kontaktujte nás. Vaše koberce budou zase jako nové a nikdo nepozná, že s vámi bydlí neposedná kočka nebo divoký pes.

 
   
ČištěníKoberce.eu 2018 | Mapa stránek | Všichni partneři | Spolupráce | Technologie pro inteligentní dům. Poradíme vám s vaším projektem. Perfektní úklid Ksena s.r.o. Úklidová firma Praha | Pravidelný i nepravidelný úklid domácností a kanceláří | Zajistíme pro Vás úklid bytů , domů, kanceláří i průmyslových objektů! | Nabízíme čištění koberců moderní technikou za skvělé ceny | Nabízíme čištění koberců pomocí moderních technologií | Provádíme kvalitní čištění koberců v Brně a okolí | Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách přímo u zákazníků. |