domů čištění koberců ceník služeb často kladené dotazy objednávka kontakt
 
  banner
English version
 
 
Menu
sprator

Kontakt NON-STOP:

+420 774 359 907

Proč právě my?

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Čistá kuchyně by měla být základ pro př&iac...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné...

Mytí fasád

Plísně, řasy, smog a jiné nečistoty jsou potencion&...

Padesátku slavíte jen jednou za život

Ze dne 31.1.2012, v kategorii Články

Spousta lidí si říká, že oslavovat každý rok, že jsem zase starší, přeci není důvod k oslavě. To možná ne, ale že jste ten rok ve zdraví přežili a jste zase o nějaké ty zkušenosti bohatší, to už by se slavit dalo. Co vy na to?

Aby byla vaše oslava perfektní, potřebujete určitě pozvat hodně hostů. Pak byste neměli zapomenout připravit jim něco k snědku, nabídnout něco k pití a taky vymyslet nějaký program. Pak budete mít nakročeno k titulu hostitel roku.

Jenže ani to nejlepší jídlo, spousta alkoholu a ohňostroj neudělají z vaší oslavy nezapomenutelný zážitek, pokud budou vaši hosté usazeni na upatlané sedačce plné kočičích chlupů a v obývacím pokoji, kde koberec zavání vším možným jen ne čistotou. V tomto případě se vaše oslava stane nezapomenutelnou, ale nezapomenutelnou noční můrou a to přeci nechcete. Vaši přátelé se u vás budou cítit příjemně a rádi se vracet, pokud je přivítá voňavý domov.

Aby i vaše koberce a čalouněný nábytek zase získaly ty krásné barvy a přímo vybízeli k posezení, dopřejte jim pravidelnou péči. Díky ní jim také prodloužíte životnost. Čištění koberců se doporučuje provádět alespoň dvakrát ročně.

Že na to nemáte čas? Nevadí. Objednejte si profesionály v oboru a ne jen že budete mít vše vyčištěno rychle, ale také velmi pečlivě a bez rizika poškození.

Koberce čistíme extrakční metodou, což je mokrá cesta čištění, při které je vháněna voda do koberce pod vysokým tlakem a následně zase odsávána zpět i s nečistotami. Touto metodou se zbavíte také nežádoucích roztočů a bakterií. Při tomto způsobu čištění nedochází k mechanickému poškození čištěných povrchů a díky zpětnému odsávání jsou zase rychle suché.

Tak pokud chystáte oslavu, na které se chcete blýsknout, nebo jen potřebujete vylepšit váš domov, neváhejte nás kontaktovat a objednat si profesionální čištění koberců.

 
   
ČištěníKoberce.eu 2018 | Mapa stránek | Všichni partneři | Spolupráce | Technologie pro inteligentní dům. Poradíme vám s vaším projektem. Perfektní úklid Ksena s.r.o. Úklidová firma Praha | Pravidelný i nepravidelný úklid domácností a kanceláří | Zajistíme pro Vás úklid bytů , domů, kanceláří i průmyslových objektů! | Nabízíme čištění koberců moderní technikou za skvělé ceny | Nabízíme čištění koberců pomocí moderních technologií | Provádíme kvalitní čištění koberců v Brně a okolí | Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách přímo u zákazníků. |