domů čištění koberců ceník služeb často kladené dotazy objednávka kontakt
 
  banner
English version
 
 
Menu
sprator

Kontakt NON-STOP:

+420 774 359 907

Proč právě my?

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Čistá kuchyně by měla být základ pro př&iac...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné...

Mytí fasád

Plísně, řasy, smog a jiné nečistoty jsou potencion&...

Rozrůstá se vám rodina?

Ze dne 10.2.2012, v kategorii Články

Taky si pamatujete ten krásný pocit, když jste se dozvěděli že budete mít přírůstek do rodiny? Aby taky ne, kdo by netoužil po velké, spokojené rodině. Ale novorozeně, to není jenom radost, ale také starost. Abyste si starosti ušetřili a vše si co nejvíce usnadnili, nebojte se říct si o pomoc.

Pokud má vaše domácnost přivítat nového člena, mělo by to být se vší parádou. Ne jen, že by vše mělo být nachystané na případnou oslavu, ale především pro běžný život. Jestliže jste milovníky koberců, těm byste měli věnovat speciální péči.

Právě v kobercích a čalouněném nábytku se drží nejvíce nečistot, prachu, ale hlavně nebezpečných roztočů. Vaše dítě bude potřebovat pro svůj spokojený růst naprosto nezávadné prostředí, zvláště v prvních měsících. Až povyroste, bude zase s kobercem v neustálém kontaktu při lezení, hraní, i prvních krůčcích. Aby na něj z koberce nevyskakovaly nebezpečné breberky, zajistěte si čištění koberců.

Je téměř jisté, že s příchodem malého dítěte se vám nakupí mnoho povinností, které budete muset denně řešit a na koberec už vám čas nezbyde. Proto se nestyďte a kontaktujte profesionální společnost.

čištěním koberců i čalouněného nábytku máme mnohaleté zkušenosti. Pro čištění používáme výhradně ekologické a pro lidský organismus nezávadné přípravky. Díky metodě extrakčního čištění nehrozí jakékoli mechanické poškození vašeho koberce ani oblíbené pohovky.

Čištění koberců vám z hygienických důvodů doporučujeme dvakrát ročně, docílíte tím naprosté čistoty, svěží vůně i oživení barev. Pravidelným čištěním také můžete svému koberci prodloužit život.

Tak už neváhejte a nechte si váš koberec vyčistit od profesionálů. Jen tak budete mít naprostou jistotu, že je opravdu čistý a hygienicky nezávadný, tudíž vhodný i pro hry vašeho dítěte. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

 
   
ČištěníKoberce.eu 2018 | Mapa stránek | Všichni partneři | Spolupráce | Technologie pro inteligentní dům. Poradíme vám s vaším projektem. Perfektní úklid Ksena s.r.o. Úklidová firma Praha | Pravidelný i nepravidelný úklid domácností a kanceláří | Zajistíme pro Vás úklid bytů , domů, kanceláří i průmyslových objektů! | Nabízíme čištění koberců moderní technikou za skvělé ceny | Nabízíme čištění koberců pomocí moderních technologií | Provádíme kvalitní čištění koberců v Brně a okolí | Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách přímo u zákazníků. |