domů čištění koberců ceník služeb často kladené dotazy objednávka kontakt
 
  banner
English version
 
 
Menu
sprator

Kontakt NON-STOP:

+420 774 359 907

Proč právě my?

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Čistá kuchyně by měla být základ pro př&iac...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné...

Mytí fasád

Plísně, řasy, smog a jiné nečistoty jsou potencion&...

Zdraví máme jenom jedno

Ze dne 3.2.2012, v kategorii Články

Neustále na nás někde číhají nějaká nebezpečí, nástrahy a bubáci. Velká spousta z nich je dokonce hodně patrných, jen si je prostě nepřipouštíme. Jiná rizika jsou naopak plně skrytá a pokud nebudeme dostatečně informovaní, jen těžko se jim můžeme vyhnout.

Takřka při všech běžných denních činnostech jsme vystaveni riziku poškození vlastního zdraví. Ať se jedná o možné úrazy v důsledku rozličných domácích prací, nebo onemocnění způsobená nečistotami, bakteriemi a roztoči. Ti se v největší míře ukrývají v našich oblíbených kobercích a my jsem s nimi tak v bezprostředním kontaktu.

Nehodám spojeným s vykonáváním domácích prací, jako je například úraz elektrickým proudem při drobných elektrikářských pracích, nakapaná barva v oku při malování bytu nebo zlomené prsty při zatloukání hřebíků, se dokážeme vyvarovat větší obezřetností. Jinak jsme na tom ale u rizik spojených s onemocněním. Pokud nebudeme mít dostatečné informace, kde všude na nás nebezpečné bakterie číhají a jak se jich důkladně zbavovat, můžeme tak snadno ohrozit své zdraví.

V domácnostech se běžně vyskytuje spousta roztočů i bakterií, ačkoliv o nich mnohdy ani nevíme. Nejvíce roztočů bývá v kobercích a čalouněném nábytku. Proto by se mělo alespoň dvakrát ročně provádět důkladné čištění koberců. Bakterie na nás pak útočí v koupelnách, na toaletách a překvapivě v kuchyních. Nejvíc jich je schováno v houbičkách a hadrech na mytí nádobí. Abyste se před nimi efektivně chránili, měli byste věnovat úklidu dostatek času a pravidelně jej opakovat. Že na tom s časem nejste úplně nejlépe? Pak neváhejte a kontaktujte profesionály.

Provádíme strojové čištění koberců a čalouněného nábytku, díky kterému bude váš domov zase o něco bezpečnější. Čištění koberců provádíme extrakční metodou. Jinak se také nazývá mokré vysávání a jedná se o způsob, při kterém je koberec čištěn vysokotlakým proudem čisticího přípravku. Tekutina je z koberce i čalounění následně odsávána zpět, tudíž tato metoda zaručuje i krátkou dobu schnutí.

Při tomto způsobu čištění nedochází z mechanickému poškozování povrchů a pravidelnou péčí můžete svému koberci a oblíbené pohovce prodloužit životnost.

Chcete mít také svůj domov čistší a díky tomu bezpečnější? Pak nás neváhejte kontaktovat a objednat si profesionální čištění koberců. S námi budete spokojeni.

 

 
   
ČištěníKoberce.eu 2018 | Mapa stránek | Všichni partneři | Spolupráce | Technologie pro inteligentní dům. Poradíme vám s vaším projektem. Perfektní úklid Ksena s.r.o. Úklidová firma Praha | Pravidelný i nepravidelný úklid domácností a kanceláří | Zajistíme pro Vás úklid bytů , domů, kanceláří i průmyslových objektů! | Nabízíme čištění koberců moderní technikou za skvělé ceny | Nabízíme čištění koberců pomocí moderních technologií | Provádíme kvalitní čištění koberců v Brně a okolí | Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách přímo u zákazníků. |